ТОВ “Профлайн Груп”

Ласкаво просимо на вебсайт компанії Профлайн груп!
Наша компанія працює на українському ринку конвеєрних систем з 2008 року. Протягом всього часу нашого існування ми постійно розвиваємось та удосконалюємось. Ми пройшли шлях від звичайного реселера конвеєрних стрічок до компанії, яка здатна запропонувати комплексне рішення в галузі конвеєрних систем для задач будь-якого ступеню складності. У нас є потужна виробнича база, склад, який постійно поповнюється товарами, які ми самі імпортуємо від провідних світових виробників, та кваліфіковані фахівці, які є професіоналами у своїй справі.

Зараз ми є ексклюзивним представником на території України таких світових брендів як Esbelt, Fiberflon, BW Topas, а також надійним постачальником продукції компаній Megadyne, Optibelt, STM, Itralox, Dynatect та інших європейських виробників приводних і захисних елементів для промислового обладнання всіх галузей промисловості.

Пропонуємо Вашій увазі:

Стрічки  конвеєрні (харчові, технологічні, бігові доріжки): одношарові, багатошарові з різною структурою поверхні, матеріалом покриття. Виробляємо  стрічки відповідно до наданих ескізів. Встановлюємо замки для механічного з’єднання стрічок в кільце, наносимо на стрічки профілі, лопатки, гофроборти. Виїжджаємо до замовника для стикування транспортерних стрічок в кільце термопластичним способом.

Ремені різних профілів, твердості, з кордом і без, нескінченного і відкритого виконання. Матеріал – гума, поліуретан. Ремені пласкі з кордом (поліамідна серцевина) для протягання і транспортування, широкої сфери застосування. Ремені зубчасті стандартних типів: Т, PJ, XL, МXL, L, H, XH, RPP, MTD (HTD), ATG. Ремені клинові, приводні та поліклинові, ремені круглого перетину. Наносимо покриття на ремені.

Тефлонові стрічки та сітки виробництва «Fiberflon»: харчові, промислові, що витримують температурний режим від -170 до 280 градусів за Цельсієм.

Сітки конвеєрні металеві: величезний вибір стандартного типового ряду, виготовляються по індивідуальних потребах замовника з дроту будь-якого перетину з якісної конструкційної сталі (вуглецевої, низьковуглецевої, корозійностійкої та вогнетривкої). Також є можливість виготовити сітку або окремі її елементи з цинковим, мідним або тефлоновим покриттям. Діапазон робочих температур лежить в межах від -50 ° С до +1200 ° С.

Стрічки конвеєрні модульні: прямі, поворотні. Різної ширини та конфігурації й комплектуючі до них.

Ланцюги конвеєрні пластинчасті (пластикові, металеві): прямі, поворотні. Різної ширини та конфігурації, а також комплектація до них.

Різноманітні конвеєрні компоненти:

  • профілі та направляючі – прямолінійні, поворотні;
  • бічні тримачі;
  • опори;
  • шківи, зірочки, зубчасті шестерні та рейки;
  • натяжітелі ременів і ланцюгів, електродвигунів і т.д.

Захисні системи механізмів Dynatect, ekd: кабелеукладачі пластикові або з оцинкованого металу з біхроматним покриттям закритого або відкритого виконання для укладання і захисту електричних кабелів, пнемо і гідро- шланг для рухливих вузлів промислового обладнання. Телескопічні кожухи та пружини, гофрозахисні елементи: міхи круглого і прямокутного перерізу з величезним вибором доступних матеріалів і форм виконання, складані міхи, ролетні захисні елементи з можливістю ходіння по поверхні та без для захисту механізмів верстатів від пилу, бруду і вологи (що значно збільшує термін експлуатації обладнання), а також запобігає травматизм обслуговуючого персоналу.

Допоміжні елементи для верстатів Dynatect: шкребки різноманітних профілів і перерізів для телескопічних кожухів для очищення поверхонь напрямних елементів від бруду, мініатюрні обмежувачі крутного моменту, шланги для подачі охлоджуючо – мастильних рідин і т.п.

Редуктори, мотор-редуктори, електродвигуни, варіатори: різних типів і виконань.

Графітові лопаті для вакуумних компресорів і помп.
Наявність власної виробничої бази та КБ дозволяє проєктувати та виробляти конвеєрні системи (стрічкові, модульні, роликові та т. і.), а також інші нестандартні технічні рішення. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка система ціноутворення, гарантія та якість продукції, мінімальні терміни постачання, вигідні умови.

Чому обирають нас?

Чому обирають нас?

Наш Сервіс

Дуже важливо, щоб обладнання наших замовників працювало безперебійно і якісно, ​​будь-яка зупинка роботи тягне за собою збитки. Тому компанія Профлайн Груп має у своєму складі виробничий підрозділ, яке виконує всі види сервісного обслуговування і впровадження складних механізмів. Наші висококваліфіковані фахівці, з багаторічним досвідом, завжди готові на вимогу замовника встановити та обслужити будь-який виріб з асортименту продукції Профлайн Груп. Всі роботи зі зварювання конвеєрних стрічок і плоских приводних ременів з їх подальшою обробкою здійснюються на сучасному обладнанні при дотриманні технологій і рекомендацій виробника. Компанія має широкий складський запас продукції в Україні, тому термін виготовлення більшості замовлень становить до трьох робочих днів.

Виробництво

Сучасне якісне обладнання

Продаж

Обладнання, комплектуючих, послуг

Сервіс

Якісний та надійний

ПРАЦЮЙМО РАЗОМ!

ПРАЦЮЙМО РАЗОМ!

Проєктування, виробництво, продаж, сервіс конвеєрних систем та комплектуючих

Проєктування, виробництво, продаж, сервіс конвеєрних систем та комплектуючих